sobota 26. srpna 2017

34/2017


Dnes na našem lesním hřišti v Bělském lese.
Její fyzičku, energii a svaly bych chtěla mít.
Fakticky ...

Týden u babi a dědy v počtu 7 dětí (6 - 12 let) na 2 dospěláky přežili všichni ve zdraví.
Teda nějaké ty úrazy byly (jak si Eli poctivě a se vší vážností zapsala do deníčku z prázdnin) - rozražené koleno, spáleniny ze skákacího hradu, odřená kolena a natlučený nos ...
Naši včera při hromadném předávání dětí vypadali relativně v pohodě, přestože to muselo šíleně náročné a intenzivní, tak snad přes víkend zregenerují, ať můžou v pondělí normálně do práce :-)
Měli se fajn, ale protože se děcka v takové početné sestavě skoro vůbec nevídají, sžívání bylo trochu složitější a konflikty byly samozřejmě na denním pořádku - hádky, rvačky, hysterické scény, pláč ... 
Nejčastěji se ale prý mezi sebou klasicky řezali sourozenci :-)
Přesto naši tvrdili, že to celé byla sranda a že máme vlastně hodné děti :-)
To oni jsou nejhodnější a zasloužili by metál!
Tak velké díky, babi a dědo, jste nejlepší!!! ♥


2 komentáře:

 1. Jani, úplně chápu, Honzík byl teď s brantracem a sestřenicí na 14 dní u našich na chatě. Ještě navíc bez elektřiny a na samotě. 14 dní jim mamka vyvařovala, starala se o tři děti ve svých 71 letech... to stejný taťka. Mám k nim velký obdiv a jsem hrozně vděčná za to, že je mám! A chápu, že velké zásoby vína a piva byly nutné :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty brďo, to jsou vaši taky dobří teda! To naši jsou řádově o deset let mladší, tak by teoreticky ještě měli mít více síly, ale zase těch děcek na ně bylo víc :-)
   Ale jak říkáš, fakt klobouk dolů, jsou dobří! Taky jsme šťastní, že je máme ♥

   Vymazat

Děkuji Vám za návštěvu a za všechny Vaše milé komentáře :)